لترال

درباره لترال

لترال با بیش از ۴۰ سال سابقه درخشان با شناخت کامل از جامعه دندان پزشکی کشور، فناوری روز دنیا را با تجربه و تکنیک در هم آمیخته تا خدماتی متفاوت به شما ارائه نماید. به‌کارگیری روش‌های کنترلی در مراحل مختلف از بروز مشکلات احتمالی جلوگیری و باعث کاهش chair time پزشکان و رضایت هرچه بیشتر بیماران می‌گردد.

دندانسازی لترال
نگاهی کوتاه به تاریخچه‌ی لابراتوار لترال

نصرالله نگاری فعالیت حرفه‌ای خود را از سال ۱۳۴۱ آغاز کرد. پس از گذشت سال‌ها و کسب تجربیات فراوان با اخذ مدرک لازم از وزارت بهداشت لابراتوار تخصصی لترال را در سال ۱۳۵۵ تاسیس نمود. افزایش توان کیفی و کمی در طول سالیان متوالی و کمک به جامعه دندانسازی برای برپایی کنگره‌های سالیانه با هدف رشد جایگاه دندانسازی در کشور، اعتبار و جایگاهی ویژه را برای لابراتوار لترال به ارمغان آورد.

در سال ۱۳۸۰ موقعیتی فراهم آورد تا با اخذ گواهینامه‌های متعدد و تجهیز لابراتوار به بروزترین تجهیزات لابراتواری، بخش پروتزهای فیکس، ایمپلنت و دیجیتال را راه‌اندازی نمایند. امروز همراه شدن تجربیات متوالی با علم روز و بکارگیری تکنسین‌های تحصیل کرده و با تجربه در کنار تجهیزات پیشرفته لابراتواری باعث گردیده تا لابراتوار لترال بتواند به عنوان یکی از لابراتوارهای مطرح خدماتی منظم و باکیفیت به جامعه دندانپزشکی ارائه دهد. در این راه تعامل و همکاری پزشکان همواره یکی از سرمایه‌های لترال بوده است.

مجوزهای لابراتوار